محل تبلیغات شما

معرفی وب سایت دوم جهت سرمایه گذاری

وب سایت دومی که خدمت شما معرفی میکنم جهت سرمایه گذاری SPORTARBS است که در بازه زمانی 42 روزه به سرمایه گذاری شما تقریبا روزی 2 درصد سود می دهد که بسیار سود عالی و مناسبی است که در انتهای 42 روز درحدود 60 تا 90 درصد سود بدست می آورید.

جهت ثبت نام و کار کردن در این وب سایت مراحل زیر را انجان دهید:

1- برروی تصویر زیر کلیک کنید تا وارد وب سایت شوید. کد در ادامه آدرس سایت کد معرفی من می باشد لطفا با همین آدرس ثبت نام نمایید تا در زیرمجموعه من قرار بگیرید و بعد از ثبت نام حتما به من ایمیل بدهید تا شما را وارد گروه اعضا نمایم تا بتوانید با بقیه درارتباط باشید و گفتگو کنید.

2- در این وب سایت ثبت نام با استفاده از اکانت های ایمیل شما صورت می گیرد و دیگر لازم نیست فرم ثبت نام را پر کنید. شما می توانید با نام کاربری و رمز عبور خود در ایمیل گوگل ، ایمیل یاهو ، فیسبوک ، تویتر و .وارد شوید.

من توصیه می کنم فقط از اکانت یاهو و گوگل استفاده کنید تا مشکلات فیلتر را نداشته باشید. برای ورود بر روی تصویر اکانت مورد نظرتان در وب سایت کلیک کنید.

3- بعد از ورود با اکانت مورد نظر وارد صفحه کاربری خود می شوید. صفحه SUMMARY اطلاعات کلی حساب شما را نمایش میدهد.

4- صفحه دوم به اسم INVEST FUNDS مربوط به سرمایه گذاری است. مقدار بیت کوینی را که می خواهید سرمایه گذاری کنید را در قسمت مشخص شده وارد کنید و بر روی گزینه continue کلیک کنید. در صفحه ای که باز می شود یک آدرس شماره حساب به شما داده می شود تا مقدار بیت کوین مورد نظرتان را به این آدرس واریز کنید و به این صورت اکانت شما شارژ شده و سرمایه گذاری انجام می شود.

حداقل مقدار سرمایه گذاری در این وب سایت 0.01BTC بیت کوین است و حداکثر 100BTC. 

5- برای برداشت پول از اکانت خود و واریز به حسایتان از صفحه WITHDRAW می توانید استفاده کنید.

مقدار بیت کوینی که می خواهید برداشت کنید را وارد کرده و آدرس حساب خود را نیز وارد کنید و بر روی گزینه continue کلیک کنید.

6- بقیه صفحات هم به ترتیب مربوط می شوند به:

الف) MYDEPOSIT : اطلاعات سرمایه گذاری های شما را نشان میدهد.

ب) REFERRALS : بخش کد زیرمجموعه گیری شما.

ج) HISTORY : تاریخچه حساب شما.

د) LOGOUT : برای خروج حتما بر روی این گزینه کلیک کنید.

----------------------------------------------------------------------------------------------

آشنایی با کسب درآمد از سایت yhmoney

راه و روش پول درآوردن خانم های خانه دار

معرفی به موتور جستجو و پنر ها

سرمایه ,سایت ,گذاری ,وب ,اکانت ,بیت ,سرمایه گذاری ,وب سایت ,ثبت نام ,کلیک کنید ,جهت سرمایه

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Custom Your Special NFL Dallas Cowboys Jersey Wholesale, Extremely Care. tantsaropatch خبر بین فروش قیمت آبگریز و ضد آب شیشه ی خودرو چیست چیه چیکار میکنه از کجا بخرم اسکله اینترنتی لنگرسل | خرید اینترنتی ارزان تست خودهیپنوتیزمی ،خودشناسی،روانشناسی زیر پوست زندگی نمایندگی مجاز تعمیرات جنرال الکتریک،وستینگهاوس،ویرپول نكات فنی راجع نرم افزار حسابداری مهران فروردین propinrochi